Breaking News

Skype dersleri

Şimdi satrancınızı bir Büyükustadan birebir özel ders alarak geliştirme fırsatınız var! İnternet üzerinden alacağınız dersler Türkiye’nin neresinde olursanız olun size Büyükustayla çalışma imkanı tanıyor. Özel derslerde Büyükusta size oyunla ilgili şu konularda yardımcı olabilir:

1) Hiç bilmediğiniz ve oynamamış olduğunuz bir varyant veya bir açılış mı öğrenmek istiyorsunuz? O açılışın tüm fikirlerini, varyantlar ve hamle sıraları arasındaki nüansları öğrenip, değişik sistemler arasında ki farkları anlamak ister misiniz? Büyükustayla çalışma size oyunun bu ilk safhasıyla ilgili tüm kapıları açabilir!

2) Oyunlarınızı Büyükustayla analiz edin. Hatalarınızın saptanması ve onları bir defa tekrarlamayacağınız şekilde anlamak çok önemli bir süreç oluşturur ki ancak çok iyi bir oyuncu bu süreç içinde size sadece basit taktik hataları değil, derin stratejik zayıflıkları da gidermek konusunda yardımcı olabilir.

3) Böyle bir çalışmayla yalnız varyantları daha iyi hesaplamakla kalmayacaksınız aynı zamanda da konum anlayışınız da gelişecektir.

4) Satrancı en son ve en zor safhasından başlayarak öğrenin! Oyun sonu tekniği satrançtaki en önemli yetidir, unutmayın ki oyunu en son hatayı yapan kaybeder!

5) Antrenman oyunları: Büyükustayla yapacağınız provayla turnuvaya hazır hale gelin.

Birebir özel dersler, Skype vasıtasıyla, değişik satranç siteleri üzerinde veya onlara ihtiyaç duymadan verilir. Bir dersin süresi 1 saat veya indirime tabi 2 saatlik olabilir.  İyi şanslar ve Büyükusta ol!

1 saatlik özel ders ucreti 130 TL.

2 saatlik özel ders ucreti 200 TL.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Bilgi edinmek için bize aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

tel: 05333105913

email: buyukustaol@gmail.com